Doprava a platba

Informace k dopravě a platbě

Doprava a platba nad 2 500 Kč vč. DPH je ZDARMA

U objednávek v nižší hodnotě jsou ceny následující.

Přepravní služba PPL

Doba doručení zásilky 24-48 hodin od odeslání balíky. V naprosté většině případů se jedná o doručení do druhého dne. Při odeslání zásilky vám bude doručen emailová zpráva z našeho eshopu ve kterém bude uvedeno číslo zásilky. 
V den doručení vám bude společností PPL zaslána SMS informace s číslem balíku a předpokládanou dobou doručení. Řidič vás poté bude telefonicky kontaktovat
 
Cena dopravy                                  99 Kč vč. DPH
Cena dopravy s dobírkou              99 Kč + 40 Kč (139 Kč vč. DPH), platba může být provedena kartou či hotovostně.
 

Doručení na pobočky ZÁSILKOVNY

Oblíbený způsob doručení na pobočky Zásilkovna. Doručení na pobočku 48 hodin od odeslání zásilky. Při odeslání zásilky vám bude doručen emailová zpráva z našeho eshopu ve kterém bude uvedeno číslo zásilky. Jakmile bude vaše zásilka připravena k odběru na zvolené pobočce, budete informováni pomocí SMS. 

Cena dopravy do 5kg                     69 Kč vč. DPH
Cena dopravy 5-10 kg                    109 Kč vč. DPH
 
Zásilky s vyšší hmotností než 10 kg je možné zasílat pouze prostřednictvím PPL. 
 
Váha kování se pohybuje od 0,6 - 1,5 kg. Eshop si automaticky přepočítá hmotnost zboží v košíku a podle toho nabídne vhodnou přepravu. 
 
Pokud zvolíte platbu na pobočce Zásilkovny, bude připočtena dobírka 15 Kč vč. DPH. Platba může být provedena kartou či hotovostně. 
 
Platby na eshopu
 
Mimo dobírku je možné zvolit následující platby
 
Bankovním převodem                                           - 20 Kč
Platba online pomocí platební brány Comgate   0 Kč
 

Online platby pro nás zajišťuje platební brána ComGate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s., je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.

Platba kartou
Nejrychlejší způsob zaplacení online. Do rozhraní platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód – tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.

 
Platba bankovním převodem
Okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz. 

 
Po dokončení platby budete přesměrováni zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě, budeme bez odkladu pokračovat v realizaci objednávky.
Kontakty
ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel:  +420 228 224 267